• Ekena Millwork Haven Architectural Grade Ceiling Medallion CMP16X10HN-02000
1 / 28
Find dupes
Product details
Specifications
Dimensions
Length:17.5 in
Height:2.38 in
Width:12.13 in
Weight:1.57 lb
Size:2, 16, 10.625
Visuals
Material:Plastic
Color:White
Other Specs
Bulb Base:E26/Medium (Standard)
Component Name:Ceiling Medallions
Style:Modern
Voltage:120
Universal:yes
Type:Ceiling Lighting
Product details
Specifications
Dimensions
Length:17.5 in
Height:2.38 in
Width:12.13 in
Weight:1.57 lb
Size:2, 16, 10.625
Visuals
Material:Plastic
Color:White
Other Specs
Style:Modern
Voltage:120
Universal:yes
Type:Ceiling Lighting
Prices updated 6 months ago
Walmart logo
Walmart
16"W x 10 5/8"H x 2"ID x 3 1/2"C x 1"P Haven Architectural Grade PVC Contemporary Ceiling Medallion
Home Depot logo
Home Depot
16 in. x 10.62 in. x 1 in. Haven Architectural Grade PVC Contemporary Ceiling Medallion
Wayfair logo
Wayfair
You may also like
Looking for something similar? Check out these products.
Overview
This product is also marketed as the
Ekena Millwork Haven Architectural Grade Ceiling Medallion CMP16X10HN-02000 at Wayfair
16 in. x 10.62 in. x 1 in. Haven Architectural Grade PVC Contemporary Ceiling Medallion at Home Depot