• Savoy House 25-FD-1650-322 Astoria Bohemian Natural Cane Fandelier Ceiling Fan with Light, Drum Chandelier Fan with Remote, 13" H x 25" W, Warm Brass
1 / 12
Find dupes
Product details
Elevate your space with this 25" bohemian chandelier fan. Featuring a warm brass finish and natural cane shade, it combines elegance and functionality. Includes remote control and dimmable lighting for convenience.
Specifications
Dimensions
Length:25 in
Height:11 in
Width:25 in
Product details
Specifications
Dimensions
Length:25 in
Height:11 in
Width:25 in
Prices updated 9 months ago
Amazon logo
Amazon
 (used)
as of 21:31 08/20
Affordable Lamps logo
Affordable Lamps
L
Light N Leisure
You may also like
Looking for something similar? Check out these products.
Overview
This product is also marketed as the
Astoria Fan D'Lier at City Lights San Francisco
Savoy House 25-FD-1650-322 Astoria Bohemian Natural Cane Fandelier Ceiling Fan with Light, Drum Chandelier Fan with Remote, 13" H x 25" W, Warm Brass at Amazon