• Savoy House 25-FD-1650-89 Astoria 4-Light Fandelier in Matte Black (25" W x 11"H)
1 / 2
Find dupes
Product details
Specifications
Dimensions
Length:25 in
Height:4 in
Width:8 in
Weight:21.56 lb
Product details
Specifications
Dimensions
Length:25 in
Height:4 in
Width:8 in
Weight:21.56 lb
Prices updated 6 months ago
F
FLC Select
C
City Lights San Francisco
L
Lightopia
You may also like
Looking for something similar? Check out these products.
Overview
We found this at 43 stores including Walmart, Spectrum Lighting, and Lamps.com
This product is also marketed as the
Savoy House 25-FD-1650-89 Astoria 4-Light Fandelier in Matte Black (25" W x 11"H) at Walmart