• Richelieu Hardware BP790128AE Candiac Collection 5 1/16-inch (128 mm) Center-to-Center Antique English Traditional Curved Cabinet and Drawer Pull Handle for Kitchen, Bathroom, and Furniture
1 / 14
-29%
Find dupes
Product details
Specifications
Dimensions
Height:0.62 in
Depth:1.57 in
Width:5.66 in
Weight:0.23 lb
Product details
Specifications
Dimensions
Height:0.62 in
Depth:1.57 in
Width:5.66 in
Weight:0.23 lb
29% less
Prices updated 9 months ago
Amazon logo
Amazon
as of 09:53 08/15
Home Depot logo
Home Depot
Candiac Collection 5-1/16 in. (128 mm) Vintage Antique English Round Cabinet Bar Pull
L
Lowe's
Richelieu Candiac 5-1/16-in , 128mm Center to Center Antique English Cylindrical Handle
You may also like
Looking for something similar? Check out these products.
Overview
This product is also marketed as the
Richelieu Hardware BP790128AE Candiac Collection 5 1/16-inch (128 mm) Center-to-Center Antique English Traditional Curved Cabinet and Drawer Pull Handle for Kitchen, Bathroom, and Furniture at Amazon
Candiac Collection 5-1/16 in. (128 mm) Vintage Antique English Round Cabinet Bar Pull at Home Depot
Richelieu Candiac 5-1/16-in , 128mm Center to Center Antique English Cylindrical Handle at Lowe's